ADVOKATFIRMAET HORGEN AS OG BRÆKHUS DEGE ADVOKATFIRMA DA HAR SLÅTT SEG SAMMEN

Advokatfirmaet Horgen AS har drevet advokatvirksomhet siden 1952. Med virkning fra 1. september 2013 slo vi oss sammen med Brækhus Dege Advokatfirma DA. Alle advokatene i Advokatfirmaet Horgen fortsetter sin virksomhet i Brækhus Deges lokaler sentralt i Oslo sentrum. Vi blir med det nærmere 60 advokater.

Vi vil fortsette å være fokusert på rask og personlig service, og å gi gode juridiske råd. Sammenslåingen vil styrke vår faglige kompetanse og også gi økt kapasitet i forbindelse med større oppdrag. Den vil også gi oss mulighet til å tilby tjenester innenfor et bredere juridisk område.

Brækhus Dege har røtter tilbake til 1929 og er et anerkjent advokatfirma. De er også en av de største private aktørene innen eiendomsforvaltning i Norge.

Alle løpende saker blir håndtert som før og av samme advokat. Advokatene beholder sine mobilnumre. Nedenfor følger ny kontaktinformasjon:

Eirik Espenes, tlf. 23 23 90 46, espenes@bd.no
Hedda Marie Evensen, tlf. 23 23 90 42, evensen@bd.no
Per Gullik Horgen, tlf. 23 23 90 94, horgen@bd.no
Martin Horgen, tlf. 23 23 90 95, martin.horgen@bd.no
Fredrik Huseby, tlf. 23 23 90 43, huseby@bd.no
Jan Esben Leborg, tlf. 23 23 90 44, leborg@bd.no
Ingerid Eidesvik Lie, tlf. 23 23 90 47, lie@bd.no

Øvrig kontaktinformasjon:

Brækhus Dege Advokatfirma DA
Besøksadresse: Dronning Mauds gate 10 (inngang Ruseløkkveien)
Postadresse: Postboks 1369 Vika, 0114 Oslo
Telefon sentralbord: 23 23 90 90

Vel møtt i våre nye lokaler!